Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atd.
Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Příspěvek od CreAtive_34 »

Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor
Já osobně jsem vyzkoušel několik dister a jako nejlepší se mi jeví UBUNTU, PClinuxOS a MINT, zkoušel jsem i mandriva, ale ta mě nějak nechytla. Asi nějaký komunikační šum (prostě jsme si nerozuměli).
Jinak LINUX používám co nejčastěji to jde = na ntb, 1.pc a 2.pc, bohužel musím často používat win (XP, jak jinak :twisted: ) na hry, práce do školy...
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
Deleter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2008, 00:17

Re: Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Příspěvek od Deleter »

Ubuntu nej. Sám ho na kompu mám, každopádně sem pořád ve winech..
Proč na hry XPčka? Hrej hry na Linuxu.. A vysvětli mi proč nemůžeš dělat práci v linuxech? (nemáš tam word vid? :lol:)
Hlava a zadek jsou spojené nádoby. Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet. - Gabriel Laub

Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Příspěvek od CreAtive_34 »

Deleter píše:Proč na hry XPčka? Hrej hry na Linux
prostě wine nedá uplně všechno, nehlede na to že např SA:MP a Wolfensteina E.T. se mi nepovedlo rozběhat vůbec a to je pro mě klíčový :lol:
proč nemůžeš dělat práci v linuxech?
nevím, prostě -- texťák v OO je takovej... (podle mě) word je word a třeba corel paint shop pro photo umím ovládat (na rozdíl od gimp :) )
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

Uživatelský avatar
Deleter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2008, 00:17

Re: Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Příspěvek od Deleter »

Dobře no.. neřikám, že jdou všechny hry. CSko, Dotu a ostatní běžný hry si tam rozběhám vpořádku a to mně (tobě teda ne) stačí.
OO je náhodou kvalitní program, fajn seš zvyklej na word, každopádně jen na text poznámkovej blok rullah :) Když to nemáš jen na text, tak word je dobrej, ale OO je slušná náhrada.
To samí ten GIMP, kdybys v něm dělal víc, tak se zas naučíš a zvykneš si.. já zas radši Photoshop, takže Winy mam primárně.
Hlava a zadek jsou spojené nádoby. Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet. - Gabriel Laub

Majklos003
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26 bře 2008, 18:36

Re: Používáte LINUX? pokud ano, jaký máte názor

Příspěvek od Majklos003 »

čaw

já sem měl kdysy taky UBUNTU, ale musel jsem to přeinstalovat zpět na XP jelikož sem tam nrozjel žádnou hru

pavel.1995
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 05 srp 2008, 17:28
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

mam na svem 2 pc linuk ubuntu

Příspěvek od pavel.1995 »

mam na svem 2 pc ubuntu a nemam tam internet (zatim ) a potrebuji kodeky na nevim kde je sehnat a jinak sem snim spokojen akorat byli problemi s instalaci dekuji

pavel.1995

Odpovědět