Jiny vzhled?

Pomozte nám vylepšit fórum, sdělte nám co máte na jazyku! Náměty na nová diskuzní fóra, rozšíření, připomínky
Odpovědět
Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od illhexapod »

No, chlapci co k tomu dodat.... spíše byste byli machři kdyby ste mi pomohli z tohoto udělat něco, co jinde není :) a né se odkazovat na jakýkoli jiný systém který je osvědšený a kdesi cosi :) stejně by jednou na řadu přišel tento systém a dělat downgrade a pak hned upgrade mi přijde malinko nesmyslný.... na druhou stranu to pak nemuseli vydávat verzi 3.0.0 kdyby byla o tolik špatná než ta předchozí .... .) nebo né ? :geek: ;)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

illhexapod píše:No, chlapci co k tomu dodat.... spíše byste byli machři kdyby ste mi pomohli z tohoto udělat něco, co jinde není :) a né se odkazovat na jakýkoli jiný systém který je osvědšený a kdesi cosi :) stejně by jednou na řadu přišel tento systém a dělat downgrade a pak hned upgrade mi přijde malinko nesmyslný.... na druhou stranu to pak nemuseli vydávat verzi 3.0.0 kdyby byla o tolik špatná než ta předchozí .... .) nebo né ? :geek: ;)
A proc delat upgrade? nejde preci o to mit to nejnovejsi, ale to co je uzivatelsky nejlepsi... A vtom se osvedcila dvojka, phpBB 1 dneska uz skoro nikde neni, vyvojari si z ni vzaly dost pouceni a dvojka je pste temer dokonala... Navic vse co ve dvojce chyby se da dostahovat pomoci modifikaci a pod. Uz to proste vsechno je, trojka neni nejaky vyraznejsi vylepseni... Neni bezpecnejsi, neda se rict ze je lepsi... Je spis proste jina... Jina administrace, jiny menu apod. Nekomu se libi, vetsina si na ni stezuje... I nastaveni profilu, ve dvojce je to jedna prehledna stranka, ve trojce je to ramecek 10x15 cm a vnem je to rozdeleny pomoci zalozek a odkazu vcemz musi clovek hledat... Min zkusenejsi uzivatel, nevy co ma pod jakou hledat... je to jen priklad, ale phpBB 3 je vtomhle duchu delany cely... Malokomu to vyhovuje, komu jo, ten to oceni... Myslim ze bys mel myslet hlavne na navstevniky, neco se osvedcilo u valny vetsiny lidi, na neco sou lidi zvykli a ted kvuli vysimu cislo u popisu verze si maj zvykat na neco uplne jineho... To je muj nazor :)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Deleter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2008, 00:17

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od Deleter »

Tak, tak.. Měli jsme na fóru taky phpBB3 (mrkl na Spidyho ;) ) a víceméně už při navstavování a připravování jsme si řekli tohleto fakt ne.. Je to změna, což je dobré, ale ta změna by měla být výraznější na to, aby se vydávala nová verze.. Dvojka přehledná, oblíbená a již zažitá. Neřikam, že mi tu trojka vadí, zvyknu si.
Hlava a zadek jsou spojené nádoby. Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet. - Gabriel Laub

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od illhexapod »

to rád čtu chlape, :) tak mi pomožte :) na 3 za chvilku bude stejná podpora všeho jako na 2 :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

Co se tyka tech vzhledu muzes vybirat treba ZDE, jedinej problem je ze stazenim stahnes jen Anglicka tlacitka... Ty bohuzel nejsou soucasti prekladu, ale jsou jako obrazky spolu se stylem... Pomerne pekny a k webu se hodoci je podle me treba TENTO, nebo styl se jmenem Black Pearl :) (Sem mozna ujetej na kombinace cerna a neco). Sice oranzova nic moc, ale cerna, seda, prouzky na pozadi... Horni obrazek se da jendodude prehrat, tlacitka se daj prepsat do cestiny, de jen o cas a o praci... :) Dyztak bych ti stema tlacitkama pomoh, nebo je udelal.. Ale kazdopadne ty vzhledy jsou asi veci vkusu... Tak se dyztak mrkni ;)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od illhexapod »

super díky moc styl už je nahraný ted teda ty tlačítka.... hefneš mi ? ;)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Odpovědět