SLI zapojení

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače, digitální fota, videa, TV karty
Odpovědět
K4L4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 01 črc 2009, 23:08

SLI zapojení

Příspěvek od K4L4 »

Čus .. chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí SLI zapojení nebo koupě (nejspíš dvoujádrové) nové karty .. mám Geforce 9600gt 512MB a sháním novou či další .. díval sem se na aukru a hledal bych tak do 1500Kč .. potom jestli musím mít dvě stejný karty zapojený nebo stačí například stejná řada .. na obrázcích sem taky viděl , že karty sou čímsi spojené a to jsem nedostal k mé kartě.. díky za odpověď

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Dave
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2008, 19:21
Bydliště: mám :)
Kontaktovat uživatele:

Re: SLI zapojení

Příspěvek od Dave »

SLI tento nový trend nastává u grafických karet s jádrem od nVidie. Podobnou technologii si vymyslela firma ATI , zvaná Crossfire, ta funguje na podobném principu jako SLI o této technologii se dozvíte v dalším odstavci. Abyste mohli SLI uplatnit , musíte mít základní desku s dvěma sloty PCI-Express 16x (PCI-E) a s chipsetem s názvem SLI např. (nForce4 SLI) a samozřejmě grafickou kartu s podporou SLI a stejný typ grafické karty.
klik: SLI vs. CrossFire.

Myslím, že by to mělo odpovědět na tvoji otázku v případě že si stále nebudeš vědet rady napiš.:-)

Odpovědět