problém s HDD

Hard disky všech značek + USB... řadiče SCSI, SATA, IDE aj... včetně problematiky SOFTWARE
Odpovědět
hydrovany
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06 pro 2009, 17:48

problém s HDD

Příspěvek od hydrovany »

--------------------------------------------------------------------------------

dobrý den,potřebuji radu-po prolezení všech možných příspěvků jsem nenalezl návod na přepnutí HDD z rychlosti 1,5GB/s na 3GB/s a obráceně.Věc se má tak.mamka má PC s deskou GB-K8A482M s HDD WD 1600JS který zkolaboval.Já mám PC s deskou GB-M61PME-S2P s HDD Samsung HD322HJ na SATAII.Myslím že ten mámin jel taky na SATAII ale nejsem si jist(spíš to neumím vyčíst ).Mám další disk určený původně do jiného PC - Samsung HD083GJ přepnutý softwarem na rychlost 1,5GB/s protože byl určen do staršího PC.Teď bych ho potřeboval přepnout na 3GB/s a asi na mé desce,neboť by to měla umět-ta mámina deska ho vidí(Bios)ale nenačte parametry HDD a vokna ho nevidí vůbec-jde mi o to,jakým způsobem na mé desce ten disk přepnou,mám již od výrobce stažený na CD software javascript:sendIt3('/cz/support/download/supportDownDetail.do','','hard-disk-drive','3,5“','HD083GJ','HD083GJ','220644') kterým by to mělo jít,ale nvím jak-jestli mám vyřadit můj disk,nebo jakým způsobem to udělat-takový návod jsem zde nenašel.
Děkuji za případné rady

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s HDD

Příspěvek od illhexapod »

holla, prvně zkus flashnout BIOS na poslední verzi... :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Odpovědět

Zpět na „HDD, externí HDD, flash paměti (USB klíče)“