Stránka 1 z 2

Než se staneš bohem....

Napsal: 05 úno 2008, 23:08
od Cakla
Ahoj všichni, jak tak procházím všechny galerie tak si každý zaslouží uznání za svoje výtvory, hlavně každej je originál. Kritika je tady naprosto na místě, ale nechápu rypáky, nebo snad smradi , kteří se snaží lidi urážet či shazovat. Ono to není zrovna moc jednoduché, když to někdo dělá v pokojíčku, nebo v paneláku na balkoně a když není pořádnej vercajk tak to je teprve oříšek! Teď pro BLBY co si potřebují poposednout protože mají asi přiskříplej kabel k napájení mozku: Galerie casemoddingu je podle mě hlavně o upravě case (skříně) a né střev, je potřeba si uvědomit, že každý nemá rodiče kteří mu všechno koupí a nebo snad tolik peněz, aby si mohl každý rok obnovit svoje PC , Také je potřeba zvážit věk, Jestliže bude mít někdo 386 a krásnou skřín tak tomu vzdávám hold, protože to je právě ten casemodding.

:arrow: :arrow: :shock: :shock: :evil: Jestli se to co jsem tady napsal někoho dotklo, tak by se měl nad sebou zamyslet .
Čakla zámečník 29 let.

Re: Než se staneš bohem....

Napsal: 06 úno 2008, 09:23
od illhexapod
hezky osvětleno :) a souhlasím :)))) :geek:

Re: Než se staneš bohem....

Napsal: 11 úno 2008, 07:28
od CreAtive_34
naprostý souhlas :)

Re: Než se staneš bohem....

Napsal: 11 úno 2008, 11:55
od vomys
Přesně tak, ale je to z malé části o HW, ale o HW jako fun, neon, chlazení, panely, ... Žádný procesory, desky, ramky, grafiky, ... To si sice může koupit každej, ale tuning to není. Jako tuning není to si koupit hotovou tuning case a jen dokoupit neon a chlazení. A hlavně ať se zamyslí ti co se tam našli v tom textu.

Re: Než se staneš bohem....

Napsal: 26 úno 2008, 09:50
od milan
souhlasim protože můj mladší bratr si koupil pc a měl tam diody a vytahuje se že má tuning case :D naprostej idiod , tuning musí být totiž vlastní výroba :-) :)

Re: Než se staneš bohem....

Napsal: 26 úno 2008, 16:53
od CreAtive_34
no né, ty case se tak "jmenujou" (prostě se jim tak řiká...)