Pravidla a používání - ČTI !!!!

Pravidla a správné používání tohoto fóra "DŮLEŽITÉ !"
Zamčeno
Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pravidla a používání - ČTI !!!!

Příspěvek od illhexapod »

Od administrátorů pro uživatele:

Před přispíváním do fóra prosím věnujte několik minut přečtením těchto pravidel.

1. Žádný warez - veškeré příspěvky, které budou obsahovat odkazy na stránky nebo software s nelegálním obsahem budou ihned mazány a autor příspěvku bude bez milosti vykázán z fóra. Příspěvky, které budou obsahovat sériová čísla budou také odstraněny. Rovněž je zakázáno nabízet ve fóru plné verze aplikací a případně jejich zasílání!

Stejné podmínky platí i pro uživatele, kteří na tomto fóru budou žádat výše zmíněný nelegální obsah. Warez sem prostě nepatří!

2. Opakující se dotazy alá tlačítko Hledat - pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila.

3. Vulgarismy a nadávky - Nenadávejte zde ostatním uživatelům a nepoužívejte neslušné nebo nevhodné výrazy.

4. Nic neříkající Témata - nezakládejte nesmyslná a nic neříkající témata, ale zkuste váš dotaz co nejlépe charakterizovat. Dotazy typu "Pomoc co s tím... Co mám dělat... Zachraňte mě..." budou okamžitě mazány.

5. Reklama na fóru - Reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci výrobků, webů atd. bez domluvy budou ihned mazány.

6. Avatary a podpisy - Minimální velikost avataru (obrázku uživatele) je 35x35px / Maximální velikost avataru je 100x100px / 10.000 bytes. V případě porušení tohoto pravidla bude váš avatar/obrázek odstraněn.

7. Citace příspěvků, pravopis - Citace používejte pouze v případě, že odpovídáte na příspěvek, který se po odeslání nebude nacházet hned nad vaší odpovědí. A pokud už citace použijete, zkuste je alespoň zkrátit na vhodnou délku.

Nejsme ve škole, ale přesto by příspěvky na fóru měly mít alespoň nějakou úroveň. Před odesláním si proto vaši odpověď alespoň zběžně zkontrolujte.

8. Dotazy na členy teamu přes SZ nebo ICQ - Spousta uživatelů se v poslední době se svými problémy obrací na členy teamu přes Soukromé zprávy nebo ICQ. Veřte, že opravdu nemáme čas na všechny vaše dotazy takto odpovídat. Použijte raději toto fórum, od toho tu přeci je. A nebojte se, že by vám někdo neporadil. Víc hlav víc ví !


Uživatelé, kteří nebudou dodržovat tyto pravidla budou vykázání z fóra (ban), případně jim bude uděleno zvláštní hodnocení (Varování). Doufáme, že tyto pravidla budete respektovat a že si na tomto fóru nepolezeme vzájemně na nervy :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Zamčeno