Jiny vzhled?

Pomozte nám vylepšit fórum, sdělte nám co máte na jazyku! Náměty na nová diskuzní fóra, rozšíření, připomínky
Odpovědět
X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

Zdravim,
myslim ze by nebylo od veci nahrat na forum nejaky jiny vzhled... Nejen ze zakladni prosilver pusobi dost obycejne, ale taky je rozdilny v ovladani od vetsiny jinych motivu. Jakoze vlevo je prispevek a napravo od nej je teprve nick, avatar a podobne... Proste na to ze je to zakladni motiv, je dost odlisni od vetsiny odstatnich... to ze se ostatni odlisily, za to sice nemuze, ale aspon je videt ze vetsine uzivatelu vyhovuje trosku jina struktura a podle toho se taky vyvijely dalsi vzhledy... Vzhled nemusi byt nastaveny primarne, kdo chce, v nastaveni by si ho zmenil...

Dalsi vec, hodil by se mozna jiny pack smajliku :)

Jinak toto je phpBB verze 2?

Predem diky 8-)
Obrázek
Obrázek

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od illhexapod »

Zdar,
prosím tě máš pravdu musím to ještě doladit jen jsem zatím nenašel ten úplně nejvhodnější styl fóra aby hezky seděl i k našim WWW chápeš :) Jinak smilíci teda taky budou, protože tyhle jsou dost stereotipní :) vím o tom a zmením to neboj :)

Verze tohoto fóra je 3.0.0

a víš co je nejhorší ?? jsem na tohle všechno sám .... takže nemůžu zvládat všechno najednou musím postupně jinak bych asi zešílel :ugeek: :o
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od CreAtive_34 »

tak já ti možná pomůžu ;) jinak ten vzhled by se fakt hodil -- po něčem mrknu :)
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

Uživatelský avatar
milan
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2008, 14:15
Bydliště: VDF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od milan »

jo taky se po něčem mrknu

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

Nechci ti dotoho kecat, ale kdyz trojka vysla tez sem ji skousel a vratil sem se zpatky ke dvojce... Resp. ted mi beha jenom jedno forko a to na dvojce, jestli je toto tvoje prvni forum, mozna bys mel nekde tu dvojku vyzkouset s admin. pravy a trosku si to projit... Nehlede na to ze pro dvojku je mnohem lepsi podpora... Spousta stylu predelanejch do cz a pod... Nwm jak je to s prechodem z trojky na dvojku, vim ze obracene to de bez problemu... Kazdopadne i tak forum neni nijak poradne zajete, nebyl by problem ho rozjet znova... Trojka je uz sama od sebe dost neprehledna, snazily si s ni udelat diru do sveta a odlidit to od 1 a 2 a pekne to pod*laly... Je to jen navrh, pripominka... Kdybys to chtel udelat v phpBB 2, rad bych se do projektu zapojil :) Aspon jako moderator, nebo bych ti klidne pomoh s instalaci, nastavenim, vzhledama jako admin :)
Obrázek
Obrázek

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

Jeste bych mel pripominku, nechci zakladat dalsi thread, hodim to sem...

V phpBB 3 jsou novinkou takova ty "podfora"... Ted sem si vsim, ze tu funkci vyuzivas napr. u taktovani, deli se to pak na intel a amd... Az budou prispevky hned v taktovani a pak se zacnou plnit i ty podrora, zacne to bejt dost neprehledny... Jen takova pripominka, je lespi tuhle funkci radeji nevyuzivat, az to bude plny a uvidis jak je to neprehledny, prispevky se budou tezce premistovat a mazat ty podfora :roll:
Obrázek
Obrázek

Odpovědět