Nejde mi zvukovka HELP

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače, digitální fota, videa, TV karty
Emilek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2009, 02:24

Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od Emilek »

Zdravíčko, mam velkou žádost o pomoc s mým problémem. Mam integrovanou zvuk. kartu a z ničeho nic mi na ní jakoby přešel jít zvuk. Zvuk sice náký mam ale razantně pošeji a o co horší, že je rozladěný. Třeba při filmu slyšim slova, ale jak začne hrát něco v pozadí tak přestanu slyšet co říkají a u mp3 je ta písnička úplně rozladěná jakoby (jak zmuchlaná páska na kazetě). Zkoušel jsem nové ovladače, kodeky, přeinstaloval jsem Win, použil i jinou zvukovku, ale pořád to dělá to samé. Ale co je zajímavé, tak když dám Test zvuku v programu co se mi instaluje driver tak mi to přehraje tu muziku úplně čistě, ale ve hře, filmy a tak vůbec. Známý mi psal, že prej je na to nějaký program, ale už si nevzpomíná a není si jistej, že by to vyřešilo tento problém, děkuju moc předem
P.S. Pokud to někdo zprovozní tak by ho neměla minout finanční odměna ;o)

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od illhexapod »

Hoj, psal jsi že jsi zkoušel i jinou zvuk. kartu... tím myslíš i do PCI slotu? popravdě tohle je hodně zvlášťní, jelikož jsi skoro zkusil vše a přijde mi divné že i po reinstalu oken to děla furt.... napadá mě zatím jen jedna věc a to reinstalovat ovladače z oficiálních stránek, zkusit PCI zvukovku a zkontrolovat reprobedny ))))) (a zkotroluj nastavení i zapojení, jestli jsi nezapojil bedýnky do bass konektoru) :D
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Emilek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2009, 02:24

Re: Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od Emilek »

jj do PCI jsem jí dával, nové ovladače zvukovky mam také ze stránek výrobce a pořád nic, někdo mi říká že tam může jít málo proudu, druhej říká že je na to nějakej prográmek ale neví jak se jmenuje a třetí, že by to mohlo jako změnit jen prostředí nebo něco takového, ale prostředí, fakt nějak netušim.. a program jsem nesehnal

Emilek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2009, 02:24

Re: Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od Emilek »

Když změním prostředí tak se mi změní zvuk, to je jak kdyby se mi nastavilo místo toho základního nákej jinej... jako že máš ten základní zvuk a ten má nějaký svůj ekvalizér a ten by mohl být přeházený.. ale jak ho najít nebo tak, to netušim.. nevíš?

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od illhexapod »

holla, napiš mi model tý zvukovky resp. model tý základní desky když je integrovaná .... po něčem se kouknu a hodím echo :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Emilek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2009, 02:24

Re: Nejde mi zvukovka HELP

Příspěvek od Emilek »

zvukovka - SoundMAX Integrated Digital Audio neboli Analog Devices AD1888/AD1980 @ Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller
deska - Intel Blue Mountain 2 D845PEBT2

Odpovědět