Jiny vzhled?

Pomozte nám vylepšit fórum, sdělte nám co máte na jazyku! Náměty na nová diskuzní fóra, rozšíření, připomínky
Odpovědět
Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od CreAtive_34 »

Upraveno :evil:

jinak sorry že to sem motam, ale vytvořil jsem "testovací" forum, kdo se chce zúčastnit, regněte se a napište mi na ajsko, já z vás udělám adminy a můžeme testit :)
Naposledy upravil(a) CreAtive_34 dne 03 bře 2008, 15:08, celkem upraveno 1 x.
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
Deleter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2008, 00:17

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od Deleter »

CreAtive_34 píše:jinak sorry že to sem motam, ale vytvořil jsem "testovací" forum, kdo se chce zúčastnit, regněte se a napište mi na ajsko, já z vás udělám adminy a můžeme testit :)
Adresa?
A vůbec účel testovacího fora?
Hlava a zadek jsou spojené nádoby. Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet. - Gabriel Laub

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

CreAtive_34 píše:jinak sorry že to sem motam, ale vytvořil jsem "testovací" forum, kdo se chce zúčastnit, regněte se a napište mi na ajsko, já z vás udělám adminy a můžeme testit :)
Jestli je to reakce na to jak sem psal, ze jestli illhexapod nikdy nedelal v phpBB 2 at ho skusi, tak ses dobrej vlezdoprdelka :D
Jinak zalozit si ucet na ic.cz a nahrat na nej forum i s instalaci je otazka do deseti minut, ani ne :) Takze ti gratuluju k vykonu...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od CreAtive_34 »

Upraveno :evil:

hele, sice bych to takhle řikat neměl, ale s timhle di do prdele, to forum vzniklo dřív něž jsem věděl o TPCF a s tim lezenim do pozadí... mi polib pozadí :D
pokud sis toho nefšiml, ty profíku přes fora, neni to phpbb2, ale 3ka :D

edit: to forum vzniklo puvodně pro MOJE testovací potřeby, jen sem se nabíd, že ho poskytnu pro testování a pokusy s fore
m :evil:
Naposledy upravil(a) CreAtive_34 dne 03 bře 2008, 15:08, celkem upraveno 1 x.
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

X-Spidy-X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008, 00:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od X-Spidy-X »

Jake forum? Toto? Jo, je to o par radku vejs napsany... I kdyz sem se na to ptal ja, sou ruzny mody a predelavky jako je treba Mawa edice pro phpBB 2... Vzhled o verzi nevypovida... A dole v podpisu, neni psana verze...
To tvoje "testovaci" ?? (:D) Nevsiml, nehodil si sem zadnej link...
Nejsem profik, ale tak mam skusenosti s vice verzema a jen rikam co je lepsi a co je napicu... Krom tebe, taky cast phpBB3... Sice se vnecem posunulo dal, ale v necem ma zas kruty nedostatky a ty podle me prevazujou... Treba chybejici kategorie mely nahradit podfora :o Taka blbost..

Mozna by se ktomuto uz mohl vyjadrit illhexapod :)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
CreAtive_34
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 34
Registrován: 10 úno 2008, 21:49
Bydliště: Mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiny vzhled?

Příspěvek od CreAtive_34 »

Upraveno :evil:

já sem taky koště :D tak sorry :D
5. Reklama na fóru - Reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci výrobků, webů atd. bez domluvy budou ihned mazány. OK, smáznul jsem to


btw, jestli je podle tebe pomoc lezení doprdele :D tak s ti jdi do vlády :twisted:

jinak phpbb3 se nezastávám, naopak :evil: je to imho pičovina :D (ill promine výrazi v tomto flame :D )
Naposledy upravil(a) CreAtive_34 dne 03 bře 2008, 15:07, celkem upraveno 3 x.
Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská blbost, tím vesmírem si však nejsem jist.
A. Einstein

Odpovědět