Vyplnění děr v casu

Místo pro dotazy nebo diskuse o veškerém potřebném materiálu na casemodding a jejich využití např. plexisklo, neony, UV folie, síťky, cable management aj.
Odpovědět
Uživatelský avatar
IZZY
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Vyplnění děr v casu

Příspěvek od IZZY »

Lidi pomozte mám starou ATX bednu kovové bočnice a plastový předek case ten je nepoužitelný je uprostřed prasklý, tak jsem ho sundal jenže porblém je že v kovovém předku jsou dírky a mezery pro Mechaniky. Prosím doporučte mi njaky material na zacálování děr :roll: :roll: :roll: a takyx abyx se to dalo jestě lakovat 8-) 8-) 8-)
Obrázek

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplnění děr v casu

Příspěvek od illhexapod »

Takže jestli to chápu dobře, tak to čelíčko opravovat a dávat zpět už nebudeš :))

noooo na zadělání děr bych použil mřížku, kterou bych podle potřeby naohýbal a přišrouboval na pozice místo optických mechanik...
mám namysli toho:
Obrázek
s co nejmenšíma očkama.
pak bych to vykitoval a brousil a brousil dokud by to nebylo max. vyhlazený. Nakonec základní barvu a lak....
:mrgreen:
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Uživatelský avatar
Kelly
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27 pro 2008, 15:15
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyplnění děr v casu

Příspěvek od Kelly »

Ahoj, prosím vás chtěl bych se jen zeptat, jaký používáte kit.Tak už jsem našel ...
Body tmel Bumpersoft 250 g

Polyesterový dvousložkový stěrkový tmel k aplikaci na plastové nárazníky a ostatní výrobky z plastu mimo PE - polyethylenu. Má vysokou vertikální stabilitu, po broušení dává hladký a neporézní povrch. Má zvýšenou elasticitu a mechanickou odolnost. Schne rychle (15-20 min/20oC), lehce se brousí za sucha brusným papírem P120-180.To snad bude stačit..
Core 2 Quad Q9400 BOX (2.66GHz), Gigabyte GA-EP31-DS3L , 4 GB RAM A-Data Vitesta EE 800+ MHz,ATI Sapphira 4890 1Gb, SAMSUNG HD322HJ 320 GB, 7200 RPM, SATAII16MB cache,Asus DRW-1608P35, skříň CoolerMaster Elite,zdroj Enermax PRO82+ 425W

Odpovědět