Hry jdou na notebooku pomalu

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače, digitální fota, videa, TV karty
Odpovědět
ACzeMiky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2011, 19:23

Hry jdou na notebooku pomalu

Příspěvek od ACzeMiky »

Dobrý den, koupil jsem si nový nb HP probook 4530s se sestavou win.7, amd radeon 6490m,4gb ram a procesorem intel core i5 2.4 ghz. Podle mého názoru je to na hraní sestava krásná, jenže když chci spustit např crysis1/2 jede to pomalu jako zpomalený film. Nvm proč ale když zadám na strance amd ovladače graf. karty pro stažení, tak když tu staženou installačku spustím, tak to napíše že neni kompatibilní s graf. kartou. Mám za to, že ale je. Stáhnul jsem i ten prográmek který to sám detekuje a stahne, jenže též to píše. Právě nvm jestli je problém v tom. Je mi to ale divné že u crysis 1 když dám optimální nastavení detailů, tak je všechno na high ale stejně je to jak zpomalený film. Ani se to neseká, jen je to prostě zpomalené. Doufám že není problém v graf. kartě, vždyť má 1Gb paměti a minimální požadavky na crysis 1 je karta s 258mb mám takový pocit. Doufám, že je to něco co jsem ještě akorát nenastavil bo neaktualizoval. Prosím moc, pomozte. Herní notebook sem si koupil hlavně k těmto účelům, tak doufám, že je to v něčem jiném. Také zajímavé že lidi na netu hrají např. cod black ops na téhle graf. kartě, ale u mého stolního pc je sekavé, nadruhou stranu crysis 1 ne. (Snad chápete co tím myslím, že je divné že to tu hru crysis 1 neutáhne) Sám člen jednoho fora, který mi tento notebook doporučil, říkal že to hru crysis 1 utáhne napohodu. Díky za jakoukoliv užitečnou odpověď která pomůže a řekněte mi že problém není v hardweru... :) dík

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry jdou na notebooku pomalu

Příspěvek od illhexapod »

Co ostatní ovladače? například chipset? :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

zdenicka113
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2012, 08:12

Re: Hry jdou na notebooku pomalu

Příspěvek od zdenicka113 »

Možno by ste mohli poradiť aj mňa, mám nový netbok a nejako mi blbne zvuk.Pustím si film, hudbu, to je fuk a nejde mi pridávať ani uberať zvuk, pritom, keď si dám slúchadlá, tak to regulovať ide, tak ja neviem čo s tým je.
Správny návrh webu vám pomôže pri vytvorenie webovej stránky.

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry jdou na notebooku pomalu

Příspěvek od illhexapod »

jestli reproduktory jednou jdou a pak zase ne... zkusil bych se podívat na konektry repro jestli nějak nevypadli :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

kubacz1271
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 kvě 2012, 08:40

Re: Hry jdou na notebooku pomalu

Příspěvek od kubacz1271 »

Ja by som najskôr skúsil stiahnuť najnovšie ovládače.

Odpovědět