Lakování klávesnic a myší

Lakování, kytování, úpravy skříní, vychytávky a rovnání střev počítačů
Odpovědět
marwin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15 zář 2008, 11:13

Lakování klávesnic a myší

Příspěvek od marwin »

Lakoval jste někdo klávesnici a myš? Já mám PC komplet v šedé (bílé) barvě, scháněl jsem pěknou bílou klávesnici s myší, ale po několikaletém pátrání kdy jsem nenarazil na nic co by mě zaujalo jsem koupil toto http://www.alza.cz/set-logitech-cordles ... d57669.htm

je to černo stříbrná klávesnice, to stříbrné a vnější okraj klávesnice bych rád stříknul na svojí oblíbenou šedou klasickou počítačovou barvu.

Otázka zní, jaké zvolit barvy, případně jak to přelakovat aby to vydrželo a neloupalo se..

Gůůglah
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 666
Registrován: čtv 20. říj 2000 20:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Gůůglah »

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování klávesnice a mýši

Příspěvek od illhexapod »

Ahoj, s výběrem odstínu barvy bych to nechal na tobě, jelikož nevím přesně jakou šedou máš na mysli. Jinak co se týče typu barvy bych zvolil nějakou takovouto - mám s ní dobrou zkušenost... dobře se "zažere" do povrchu, kór když je povrch z plastu. :)
mollotow devil color 600ml
mollotow devil color 600ml
mollotow-devil-color-600ml.gif (63.01 KiB) Zobrazeno 9569 x
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

marwin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15 zář 2008, 11:13

Re: Lakování klávesnice a mýši

Příspěvek od marwin »

illhexapod píše:Ahoj, s výběrem odstínu barvy bych to nechal na tobě, jelikož nevím přesně jakou šedou máš na mysli. Jinak co se týče typu barvy bych zvolil nějakou takovouto - mám s ní dobrou zkušenost... dobře se "zažere" do povrchu, kór když je povrch z plastu. :)
ahoj diky nasel jsem eshop kde se daj ty co doporucujes http://www.graffitishop.cz/ koupit, jeste to proberu s jednim automechanikem, zda by jsme to cele neobrousli, nenastrikali to jako plastovej naraznik, teda emulze narusujici plast, plnic, barva a horni lak, ze by to potom vydrzelo extremni podminky klavesnice a mysi - oder a pot.. urcite sem dam potom vysledek

Uživatelský avatar
illhexapod
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 299
Registrován: 04 led 2008, 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování klávesnicí a myší

Příspěvek od illhexapod »

Hoj, přesně z tohoto shopu to mám :)) nevím odkud jsi, ale mají pobočky v Praze :) jinak s tím lakem... určitě to sním prober ... on bude 100% vědět co nejlíp :)
Nežádejte mě o pomoc prostřednictvím ICQ a soukromých zpráv
Levný servis PC a oprava notebooků
Podmínky pro zveřejnění galerií na webu - TuningPC.cz - Podmínky

Odpovědět